شنبه تا پنجشنبه ۱۰:۰۰ لغایت ۱۸:۰۰

خوزستان،‌ اهواز، خیابان سلمان فارسی، جنب سازمان فناوری اطلاعات شهرداری، ساختمان کارون طبقه ۳ واحد ۴

۳۵۲۰ ۳۲۲۲ ۶۱ ۹۸+

طراحی وب سایت

طراحی سایت و پورتال بر پایه نرم افزار سما خدمتی است که نزدیک به دو دهه در شرکت رادفان جریان دارد و عامل اصلی شکل‌دهنده‌ی شرکت رادفان می‌باشد.

به کارگیری آخرین فنآوری‌ها در زمینه UI/UX، طراحی رسپانسیو، امکان اجرای تم‌های موجود یا طراحی و اجرای تم‌های اختصاصی سایت، طراحی سایت سازگار با آخرین تکنیکهای سئو و بهره‌مندی از زیرساخت امن و انعطاف پذیر نرم افزار سما، تجربه‌ی منحصر به فردی از سایت یا پورتال برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. همه‌ی این موارد به همراه  ثبت دامنه‌ی خوب و داشتن هاست مناسب، جایگاه ویژه‌ای به سازمان یا شرکت شما در عرصه‌ وب خواهد داد.

شرکت رادفان به طور اختصاصی نرم افزار و Framework مخصوص به خود را دارا می‌باشد که حاصل سال‌ها تجربه می‌باشد. این نرم افزار با داشتن نمونه کار طراحی سایت فراوان، با توجه به اینکه در سایت‌ها و پورتال‌های مهم دولتی نصب گردیده است، تست‌های امنیتی فراوانی (و سخت گیرانه) را با موفقیت پشت سر گذاشته است و از این لحاظ قابل اطمینان می‌باشد. صدالبته که شرکت رادفان خود را در قبال مسایل موجود در نرم افزار متعهد می‌داند و در صورت بروز مشکل، مشتریان خود را تنها نخواهد گذاشت.

وجود تیم بسیار قدرتمند تحقیق و توسعه در شرکت رادفان، با سابقه‌ای به اندازه‌ی عمر شرکت، باعث شده است تا هرگونه توسعه در نرم‌افزار و زیرساخت سما، در دسترس باشد. با توجه به این پتانسیل بالا و سابقه بسیار زیاد در توسعه‌ی نرم افزار، امکان نوشتن هر گونه ماژول اختصاصی برای مشتریان وجود خواهد داشت.

در صورتی که از سایر زیرساخت‌ها و فریم ورک‌های موجود در وب استفاده می‌نمایید، شرکت رادفان قادر است تا عملیات انتقال سایت و داده‌های شما را به زیرساخت سما انجام دهد و شما می‌توانید به راحتی از هر یک از زیرساخت های موجود به سما مهاجرت نمایید.

تعدد مشتریان شرکت، باعث می‌شود تا توسعه‌ی نرم افزار به صورت روزانه (بدون هیچ مبالغه‌ای) انجام گیرد و هر روز شاهد افزوده شدن خصوصیات جدید و کارآمد به نرم افزار باشیم و مشتریانی که از پشتیبانی شرکت بهره می‌رند، با دریافت نسخه‌ی جدید نرم افزار سما، از همه‌ی امکانات جدید نرم افزار بهره‌مند شود.

سابقه‌ی طولانی شرکت در طراحی سایت باعث شده است تا تجربه‌ی گرانقدری در امر طراحی و توسعه‌ی نرم افزارهای تحت وب، داشته باشد و همین حضور متمادی شرکت در تولید نرم افزار گواه کیفیت خوب نرم افزار سما می‌باشد. همچنین چنانچه هنوز برای ثبت دامنه و تهیه هاست برای خود اقدام نکرده اید،

پشتیبانی مشتریان از طریق سیستم پشتیبانی تلفنی و تیکتی، به مشتریان کمک می‌کند تا بتوانند ارتباط خوبی با شرکت برقرار نموده و به راحتی مشکلات خود را مطرح کنند و شرکت نیز خود را موظف دانسته تا در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن آنها اقدام نماید.

طراحی سایت با متدولوژی‌های روز انجام می‌شود و امکان شخصی سازی در اغلب زمینه‌ها وجود دارد. استفاده از جلوه‌های بصری زیبا و انیمیشن‌ها در کنار رعایت استاندارد‌ها، تجربه‌ی خوبی از طراحی سایت برای مشتریان رادفان فراهم خواهد آورد.

استانداردهای کیفی در زمینه طراحی سایت، امنیت، سرویس‌های زیرساختی در هنگام تحویل سایت به مشتریان کنترل می‌گردند. پس از تحویل سایت نیز خدمات گارانتی توسط واحد سئو و پشتیبانی سما در شرکت رادفان  به مشتری عرضه می‌گردد.

واحد سئو و پشتیبانی سما کار آموزش مشتریان، رسیدگی به درخواست‌های مشتری در تغییرات سایت  و نظارت بر سئوی سایت در طول دوره‌ی پشتیبانی سایت را انجام می‌‌دهد و همه‌ی تلاش بر این است که مشتری به بهترین نحو از سایت یا پورتال خود بهره‌برداری کند و خدمات طراحی سایت و پورتال رادفان را به سایرین توصیه نماید.

مشتریان ما چه می‌گویند؟