نوروز 1402 در کنار شما

برنامه کاری شرکت رادفان در نوروز 1402 یکسال دیگر در کنار شما گذشت، امیدواریم در سالی که گذشت قدردان اعتماد شما بوده باشیم و در سالی که پیش رو داریم، خدمات بهتری را به شما ارایه دهیم. در ایام ... بیشتر »

15th Mar 2023
عقد قرارداد با Registrar آلمانی CSL با نام تجاری Joker

با توجه به تحریم‌های اعمال شده از سوی Resello و لزوم واکنش مناسب و سریع به این موضوع، پس از مذاکرات صورت گرفته بین شرکت رادفان و این شرکت آلمانی، قرارداد نمایندگی رسمی بین طرفین امضاء گردید که به ... بیشتر »

20th Jul 2017
اطلاعیه ریسلو و تحریم‌های موجود آمریکا علیه ایران

‫داستان بی‌رحمانه تحریم‌ها تکرار شد و این بار توسط ریسلو (Resello) یا همان Hostcontrol که حدود ۴ سال از دامنه‌های ایرانیان نگهداری می‌کرد و حدود ۸۰ درصد مشتریانش ایرانیان می‌باشد؛ تحریم شدیم... اما ... بیشتر »

18th Jul 2017
قطع دوباره آب و برق در خوزستان

بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم می‌رساند، به دلیل قطع مجدد آب و برق در استان خوزستان، و دسترسی بسیار محدود به اینترنت امروز شنبه مورخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ امکان ارائه خدمات برای رادفان وجود ندارد. ... بیشتر »

11th Feb 2017
تخفیف‌های عید فطر

صدای پای عید می آید و دل مومن بر سر دو راهی آمدن عید رمضان و رفتن ماه رمضان بلا تکلیف است. از آمدن آن یک، دل شاد باشد یا از رفتن این یک محزون. عید فطر پاک ترین و عیدترین عیدهاست چرا که پاداش یک ماه ... بیشتر »

4th Jul 2016
امام خمینی (ره)

دست‌ها بالا می‌رود؛ بالاتر از تمام اندیشه‌های انسان. گویی افق را می‌کاود تا سپیده روشن امید را از فراسوی تاریک یأس در پهنه آسمان دل بگسترد. هنوز «خورشید» باقی است، در حاشیه آسمان، کناره ... بیشتر »

3rd Jun 2016
نوروز ۹۵ در کنار شما

یکسال دیگر در کنار شما گذشت، امیدواریم در سالی که گذشت قدردان اعتماد شما بوده باشیم و در سالی که پیش رو داریم، خدمات بهتری به شما ارایه دهیم. در ایام نوروز بخش پشتیبانی رادفان بصورت کامل فعال ... بیشتر »

17th Mar 2016
تخفیف ویژه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

فجر آزادی! خوش آمدی که آمدنت ، شرنگ مرگ به کام شاهان ریخت ، سلطه را به قبرستان سلطنت ‏سپرد ، کنگره‏های قصر استکبار را فروریخت. دهه فجر مبارککاربر گرامیسلامبه مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب ... بیشتر »

1st Feb 2016
نوروز ۹۴ در کنار شما

ضمن تبریک سال نو و با آرزوی بهنرین‌ها، برنامه کاری رادفان در ایام تعطیلات به شرح زیر می‌باشد: به اطلاع کلیه مشتریان گرامی میرساند که روال پشتیبانی در ایام نوروز، همانند روزهای عادی انجام می ... بیشتر »

17th Mar 2015
کسب نماد دائم دو ستاره توسط رادفان

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه ای است که از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، به عنوان تاییدیه صلاحیت به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. در حال حاضر نماد دائم دوستاره بالاترین سطح آن است و ... بیشتر »

12th Dec 2014