ویژه 01
خدمات میزبانی وب

رادفان ارائه خدمات هاستینگ در معتبرترین دیتاسنتر‌های داخلی و خارجی، متصل به لبه شبکه زیرساخت، با مجوز بهره‌برداری از مرکز ملی فضای مجازی کشور.
شرکت رادفان دارای یک شبکه خصوصی زیرساختی در سه دیتاسنتر پارس آنلاین، افرانت و زیرساخت مخابرات می‌باشد که با بهترین تجهیزات شبکه و امنیتی پشتیبانی می‌شوند. متخصصین فنی، زیرساخت و امنیت به همراه سروری قدرتمند می‌تواند مکملی برای میزبانی بی‌دغدغه شما در رادفان باشد.

02
ثبت دامنه

در رادفان دامنه‌های بین‌المللی محبوبی مانند com, .net, .org. و... بیش از 400 پسوند متنوع دیگر را به صورت آنی ثبت و با خیالی آسوده از آنها نگه داری کنید. امکان استفاده از کنترل پنل اختصاصی از دیگر مزایای ویژه رادفان می‌باشد. شما می‌توانید از بین تعداد زیادی پسوند‌های بروز که از سالها پیش توسط رادفان ارائه می‌گردد، دامنه مد نظرتان را انتخاب کنید و آن را آوازه کسب و کار آنلاینتان قرار دهید.

03
خدمات پشتیبانی

هدف ما در رادفان، تبدیل میزبانی وب به یک تجربه لذتبخش برای شما است. در تمامی لحظات تمامی توان و تلاشمان را در جهت حفاظت از دارایی آنلاینتان بکار خواهیم گرفت تا خیال شما همواره آسوده باشد.
اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم پشتیبانی شرکت رافان، می‌توانیم به رویاهای شما رنگ واقعیت ببخشیم و در تمامی بلند پروازی‌هایتان، حامی کسب و کار آنلاین شما بمانیم.

اخبار

نوروز 1402 در کنار شما Mar 15th

برنامه کاری شرکت رادفان در نوروز 1402 یکسال دیگر در کنار شما گذشت، امیدواریم در سالی که گذشت قدردان اعتماد شما بوده باشیم و در سالی که پیش رو داریم، خدمات بهتری را به شما ارایه دهیم. در ایام ... بیشتر »

عقد قرارداد با Registrar آلمانی CSL با نام تجاری Joker Jul 20th

با توجه به تحریم‌های اعمال شده از سوی Resello و لزوم واکنش مناسب و سریع به این موضوع، پس از مذاکرات صورت گرفته بین شرکت رادفان و این شرکت آلمانی، قرارداد نمایندگی رسمی بین طرفین امضاء گردید که به ... بیشتر »